O NAS

15 lat zawodowej praktyki, koncepcji tworzonych w różnej skali, od małych apartamentów po widowiskowe rezydencje, pozwala nam zaprosić Państwa do wyzwania, jakim będzie nasz wspólny projekt.

Zapewniamy rzetelną wiedzę i fachową usługę doradczą na każdym etapie inwestycji, a także sprawdzoną obsługę wysoko wykwalifikowanej grupy architektów i wykonawców.

Potwierdzeniem naszych kompetencji jest powiększająca się liczba zaufanych Klientów i ponad 700 realizacji o wysokim poziomie estetycznym.

ZESPÓŁ

Naszą pracownię tworzy zespół kilkunastu architektów, artystów i projektantów branżowych.

Założycielami pracowni są:

Agata Opyrchał

(Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie / Aalto School of Arts, Design and Architecture w Helsinkach)

Aleksander Jankowski

(Wydział Architektury Politechniki Łódzkiej / Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej)

BAGATELA 10, PRACOWNIA

Nasza pracownia mieści się na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Bagatela 10 w Warszawie. Ten wyjątkowy, historyczny fragment Południowego Śródmieścia, jest dla nas inspiracją, wizytówką i drugim domem, do którego zapraszamy wszystkich naszych Klientów i partnerów.

BAGATELA 10, WZORCOWNIA

W oryginalnych, zabytkowych pomieszczeniach, stworzyliśmy wzorcownię, w której prezentujemy wyselekcjonowane materiały wykończeniowe, próbki, prototypy projektowe, tkaniny, dzieła sztuki, dobierając do siebie harmonijnie kolory oraz formy uzupełniających produktów.

CEL

Skupiamy się na tworzeniu relacji z naszymi klientami poprzez indywidualną, bliską współpracę, zaangażowanie i kreatywność w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań projektowych.

Dążymy do tego, aby stać się rozpoznawalną marką na rynku wnętrzarskim pod względem estetyki i stylistyki projektowej, a także jakości wykonawczej.

Zapraszamy do współpracy!

Agata Opyrchał i Aleksander Jankowski